Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

 XIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

(3 липня 2022)

Детальніше...
ЙДІТЬ ПО ВСЬОМУ СВІТІ, ПРОГОЛОШУЮЧИ ЄВАНГЕЛІЄ ВСЯКОМУ СТВОРІННЮ
Таким посланням закінчилося навчання світських волонтерів-місіонерів ІХ року Місійної школи "Рік для Ісуса", яка вже традиційно триває в реколекційному домі св. отця Піо з вересня по листопад. Протягом 3 місяців під керівництвом дияконеси Зоряни, бр. Петра та інших служителів 24 волонтери з України та Латвії готувалися, щоб вийти у світ і нести Христа усім, кого зустрінуть. 
 
А у суботу 24 листопада до нашої парафії завітав єпископ-ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, який очолив урочисту Службу Божу з нагоди закінчення Місійної школи і поблагословив місіонерів на новий початок, чим є їхнє служіння найближчі 9 місяців у різних місцевостях України, а також у Латвії та Словаччині. Також при спільній вечері місіонери ділилися свідченням того, як вони розпізнали голос Божий, щоб присвятити рік свого життя служінню. Отець-єпископ зазначив, що це справді Боже діло і закликав місіонерів, щоб попри насичений графік служіння, не занедбували молитви, адже це те, що допоможе їм витримати до кінця і протистояти силам зла.
 
Бажаємо місіонерам плідного року і радіємо, що в Красилові теж залишається команда, яка допомагатиме в потребах парафії та справах євангелізації.  
FB IMG 1543160044962
 
IMG 35416c7ab22c15fafe6123491065a1e0 V

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити