Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

 XIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

(3 липня 2022)

Детальніше...

19 березня 2019 року, у вівторок, парафія святого Йосипа в с. Слобідка-Красилівська відзначила храмове свято.

Вже традиційно, зі святом парафіян привітали паломники, які прийшли з Красилова. Очолив святкове паломництво брат Збігнєв Савчук, також до паломництва приєднався брат Володимир Процко з парафії святого Йосипа в Дніпрі. Незважаючи на дощові прогнози, св. Йосип подарував нам в цей день сонце і чудовий настрій для молитви і прослави Бога під час паломництва.

Крім того, привітати парафіян приїхали гості з Київа – брат Блажей Суска, Кустош Кустодії Братів Капуцинів України та Росії, і брат Андрій Кінель, секретар Кустодії.

Урочисту Літургію очолив брат Володимир, вітали парафіян і гостей настоятель парафії брат Матвій Стибурський і брат Леонід Кушнірук. Святкову атмосферу доповнювали теплі спогади про спільні пережиття парафіян і священиків, а також жертводавців, які разом будували каплицю і спільноту в парафії.

Завершилося свято теплим спілкуванням і щедрим частуванням, яке завжди з любов’ю готують господині з парафії Святого Йосипа.

Святий Йосип – приклад мовчазного й вірного виконання Божої волі, за словами Папи Франциска. Він - той, хто не побоявся взяти відповідальність за Святу Родину, мужньо переборовши сумніви, біль і страждання перед обличчям невідомості. І отримав за це велику нагороду в Господа.

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити