Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

 XIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

(3 липня 2022)

Детальніше...

КОМУНІКАТ КОНФЕРЕНЦІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКИХ ЄПИСКОПІВ УКРАЇНИ

 

Дорогі Священики та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

Як відомо, наступної неділі (25 жовтня) в Україні відбудуться вибори.  Багато людей говорять при цій нагоді, що це свято демократії, тобто вирішення питання про долю Батьківщини та користання прав, передбачених Конституцією. Участь у виборах є не стільки обов’язком, скільки привілеєм кожного громадянина, тому необхідно скористатися цим привілеєм з почуттям відповідальності, щоб не втратити можливість вирішувати питання про майбутнє.

Прошу вас дотримуватися принципів християнського сумління при прийнятті рішень при голосування, не занедбуючи об’єктивного оцінювання кандидатів, беручи до уваги їхній підхід до віри, релігійного життя, Декалогу та Євангелія. Як віруючі, ми маємо право та обов'язок керуватися таким судженням і приймати рішення в такому дусі.

Водночас, в епоху великої загрози пандемії коронавірусу, подбаймо про себе та інших. Зберігаймо всі введені санітарні норми. Їхнє виконання - це також вираз нашої відповідальності.

У цей останній передвиборчий тиждень молімося, просячи Святого Духа, дати нам ясність у прийнятті рішення. Йдеться не лише про економічне та політичне майбутнє, а й про відповідальність за долю Вітчизни перед Богом, нашим Господом учора, сьогодні і завтра.

На наступні дні оцінки передвиборчих обіцянок та на час самих виборів прийміть пастирське благословіння. Нехай воно підтримує і веде вас: в ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Львів, 16 жовтня 2020 року

№ 43/2020

                                                                                             + Мечислав Мокшицький

                                                                               в.о. Голови Конференції Єпископів України

                                                                                          Римсько-Католицької Церкви

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити