ІII ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ 

 

 

 

Matew2

 

 

 

 

 

 

 

На цьому тижні:

 

8 травня (в середу)спомин святого Станіслава, єпископа і мученика.

  1. В травні місяці традиційно вшановуємо Пресвяту Діву Марію. Після Служб Божих будемо відправляти молебні і співати Лоретанську літанію (в неділю – о 8-30 год.). В Слобідці щосуботи о 19-00 год. на честь Богородиці відбувається хресний хід зі статуєю Марії.
  1. На цьому тижні ми вибрали новий уряд братів-капуцинів Кустодії України і Росії. Кустошем на другий термін обрано бр.Блажея Суску, а його радниками – бр.Адама Врубеля та бр.Сергія Кіппа. Бажаємо їм Божого благословення в служінні братам.
  2. В понеділок, 6 травня, о 19-00 год. відбудеться зустріч аніматорів.
  3. У зв’язку з тим, що цей рік присвячений сім’ї, для бажаючих відбуваються відвідини ікони Святого Сімейства в родинах. Хто хоче прийняти ікону до своєї сім’ї, просимо записатися в захристії.
  1. Дітей, які хочуть поїхати 1 червня до Летичева на Дієцезіальний з’їзд дітей, просимо записатися у с.Ришарди. Вартість проїзду – 120 грн., інформація про вартість внеску учасників буде надана пізніше.
  2. Дітей, які мають бажання поїхати з 1 по 10 липня на Чорне море в м.Очаків Миколаївської області, просимо записуватися у с.Ришарди.
  1. 12 травня (в неділю) о 13-30 год. на Центральній площі Красилова відбудеться відкриття і освячення статуї Пресвятої Діви Марії, яке буде здійснювати єпископ Ян Нємєц. Сердечно всіх запрошуємо! Є можливість складати пожертви в скриньку, яка знаходиться в храмі, або на банківський рахунок парафії, номер якого можна знайти на нашому парафіяльному сайті.
  2. Всіх, хто має можливість, просимо приносити квіти для прикрашення храму.
  3. Дякуємо за ваші щедрі пожертви на храм, а також для хворих і потребуючих.
  4. Дякуємо групі № 2 за прибирання храму, на цьому тижні просимо прибрати храм групу № 3:

Краєвська Неля

Скиба Ядвіга

Хоптинська Марія

Бернадська Яна

Фещук Світлана

Аблажей ЮліяНехай Господь благословить усім вам

на тиждень праці та молитви.

Поділитись в соц.мережах

Comments: